12bet.net.pl

12bet.net.pl

wykonczenie domu a zwrot vat

wykonczenie domu a zwrot vat

Stąd, jak trzeba 7 paski tapety i istnieją 3 łazienki listwy w każdej rolce, trzeba 3 rolek tapet.

3. Aby obliczyć tapety dla pełnej sali z drzwiami i oknami:

Zmierzyć wysokość i szerokość pełnej sali (sumując szerokości wszystkich czterech ścianach). Choć może się wydawać, że można odjąć szerokość drzwi i okien, nie możesz!www.dotsplanet.pl Powodem jest częścią pełnej taśmy (wzdłuż) mogą być stosowane obok drzwi i odpady, które nie mogą być użyte. Stąd Radziłbym tylko odjęcie połowę szerokości drzwi i okien (i pamiętać trzeba tapety powyżej i poniżej okna).

Pełna szerokość pokoju = 483 cali

Height = 104 cali

Powtórz tapety = 22 cali.

Podzielić wysokość przez powtórzenie, 104 podzielone przez 22 = 4,72, więc potrzebne są 5 powtórzeń. 22 x 5 = 110 cali na taśmie.

Podzielenie całej szerokości pokoju przez szerokość tapety 483 podzielone przez 24 = 20,5 paski.

Jeśli istnieją 2 drzwi w pokoju, chciałbym odjąć jeden pasek.

Chciałbym odjąć tylko jeden pas tapety na każde 2 lub 3 okna w pokoju – lepiej zaważyć na ostrożności. Możliwe jest wypracowanie dokładnie ile tapety jest wymagać ale trzeba znać swój punkt wyjścia w pokoju i dokładnych pomiarów powyżej i poniżej okna

Podzielić 396 przez 110, aby dowiedzieć się, jak wiele pasków można wyjść z każdej rolki = 3,6, który jest 3 łazienki paski. Pozostałą część może być stosowany powyżej drzwi i okien powyżej. Stąd za pokój z 2 drzwiami i 3 średniej wielkości okien, chciałbym zamawiania 22 pasków do tego pokoju (24 minus 2), który jest 8 rolek.

W razie wątpliwości należy dokładnie sprawdzić za pomocą kalkulatora tapety, która jest często dostępne na stronach, które sprzedają tapety lub skontaktuj się z dekoratora.

Mam nadzieję, że pomaga obliczyć, ile rolek tapety trzeba do dekoracji.

napisane przez: