12bet.net.pl

12bet.net.pl

jakie plytki do lazienki

jakie plytki do lazienki

Ale to jest w porządku po prostu wyciąć. Szczery. Jakość jest ważniejsza niż ilość.

Nawet jeśli nie widać różnicy w moim jednym z przykładów, wykorzystywać aktywne czasowniki konsekwentnie i Twój tekst pojawi się jak nigdy przedtem. Powód jest oczywisty: jest bardziej aktywna, a bezużyteczne słowa nie są ściągają go w dół.http://elektrotechmed.com Powtarzaj za mną: bezużyteczne słowa są złe słowa.

Wyjątek, który potwierdza regułę

Francis Scott Fitzgerald wykorzystał bierną. Jestem tego pewien. Ale kiedy to robił, założę się, że miał dobry powód. Mój przykład może być zaczerpnięte z powieści, w którym Jenny jest bohaterem. Jej prawdziwa miłość, być może, jest prowadzenie Humvee. (Humvee nie jest „napędzany przez” jej prawdziwej miłości.) Więc Jenny nie barman, powinna być przedmiotem kary. Z tej zasady, jak w przypadku wszystkich innych osób, które aparat tlenowy miały być (czasami) uszkodzony, należy zawsze mieć świadomość, dlaczego łamiesz go.

Musicie poznać zasady, zanim będzie można wiedzieć, jak je złamać. I nikt nie zna wszystkie zasady. Nawet nie ja.

Lisa Silverman jest niezależny redaktor książki i pracuje w dziale copyediting w Farrar, Straus i Giroux, jednej z najbardziej prestiżowych wydawnictw literackich w Nowym Jorku. Pracowała także jako Ghostwriter i agenta literackiego reprezentującego zarówno autorów książek oraz scenarzystów. Założyła www.BeYourOwnEditor.com w celu zapewnienia pisarzy z bezpłatnych porad zarówno na piśmie i działalności wydawniczej.

napisane przez: