12bet.net.pl

12bet.net.pl

wykonczenie domu firma

wykonczenie domu firma

Przygotuj róże dla długotrwałe wyświetlaczem

Istnieje kilka kwiatów, które wyglądają tak miły i zapachu wspaniałe, jak świeżych róż. Są idealne do cięcia i przynosząc do domu, aby cieszyć się, a jeśli wziąć trochę dodatkowej opieki w cięcie i przygotowanie ich, oni dłużej trwać w tym szczególnym wazonie.

Po pierwsze, upewnij się, że nożyce do cięcia są bardzo ostre i czyste.odwiedź stronę Jeśli ostrza są nudne, będą kruszyć łodyg i brudne ostrza mogą przenosić choroby z jednego zakładu do drugiego. Następnie zawsze cięte róże w wczesnym popołudniem, po 3:00, gdy ich poziom składników odżywczych są w ich highest.If której szukasz róż, który będzie piękny wygląd przez długi czas po tym, jak przyniósł je do środka, pąki, które wybrać są 1/3 do pół otwarte. Kwitnie które są już otwarte będą wyglądać dobrze, też, oczywiście, ale nie potrwa aż tak długo. Pozostawić co najmniej trzech liści na łodydze jesteś cięcia, ale usunąć wszystkie te, które będą poniżej linii wodnej w Twoim wazonie.

Powrót do środka, istnieje kilka sztuczek można użyć, aby wydłużyć żywotność ciętych róż. Po pierwsze, trzeba wymienić małą kieszeń powietrza, który został utworzony przy pierwszym odciąć łodygę wodą. Napełnij miskę z wodą, która jest tak gorące jak można stać się umieścić swoją dłoń w bez parzona, a następnie dodać środek konserwujący Rose (dostępne w każdym sklepie ogród) i kilka kropel wybielacza. Następnie umieścić łodygi róż do miski, nie pozwalając kwiaty dotykać wody. Podczas gdy łodygi są pod wodą, weź nożyczki i wyciąć około 1/4 cala od dołu każda, a następnie pozostawić róże w misce, aż woda powróciła do temperatury pokojowej. Czekając, możesz wypełnić swój wazon z cie płą wodą, dodać konserwantów i kilka kropli wybielacza. Gdy woda w misce ostygnie, jesteś gotowy, aby umieścić swoje róże w wazonie, a oni trwać niezwykle długo.

napisane przez: