12bet.net.pl

12bet.net.pl

jakie okna dachowe forum

jakie okna dachowe forum

Pisanie Wskazówka-Aktywny vs pasywne Verbs

Jenny doręczeniu jej jabłko martini przez barmana podobnie jak szyba przednia została rozbita przez Humvee pędzącego i Jenny został wyrzucony ze stołka.

LUB

Barman służył Jenny jej jabłko martini tak jak przyspieszenie Humvee roztrzaskał przednią szybę i wyrzucił Jenny ze stołka.

Które zdanie zeskakuje stronie? Zauważ, że nie zmieniła się ani słowem, oprócz zmieniających się każdego czasownika od pasywnego do aktywnego głosu.

Jeśli nie słyszał te warunki, oto prosta definicja: bierna sprawia osobnika do (pasywne) obiektu czasownika. Aktywny głos oznacza przedmiotem jest (aktywne) osoba lub rzecz, wykonując czynność czasownika. W drugim punkcie, okno nie robi rozbicia – Humvee jest. Okno jest przedmiotem rozbicia. Więc nie powinno być przedmiotem Humvee? Starożytne Swamis gramatyczne twierdząco.

Ale można powiedzieć, że zdania nie wydaje się, że różni się od mnie. Źle. Spróbuj tego: policzyć słowa. W porządku, w porządku , zrobię to za ciebie. Pierwszy przykład zawiera 28 słowy, drugi 23. pomnożyć tę różnicę (pięć, matematyki whiz) przez liczbę zdań w rękopisie. Mój przykład był ekstremalny, więc bądźmy konserwatywnym i powiedzieć zapisać jedno słowo każde zdanie piąte przechodząc przez rękopisu i zmieniając tyle czasowniki, jak można od pasywnego do aktywnego.

Weź rękopis 300 stron, średnio 300 słów na stronie, a zdania około 10 słów … to 9,000 zdania. Cholerny. Nic więc dziwnego, kończąc rękopis jest trudne. Rezultat: właśnie wyciąć 1800 słów lub sześć stron, z rękopisu.

Dlaczego chcesz wyciąć sześć stron ze swojego opus magnum? Może nie. Może chcesz wypełnić te sześć stron – czy dwanaście, jeśli jesteś jednym z tych ambitnych ludzi piszący 600 stron rękopisów – użytecznych informacji na temat fabuły, postaci, lub tematu, zamiast niepotrzebnych słów, takich jak to było, gdyby przez, a irytujące -ing sufiks.
napisane przez: